Bolesławice

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
99 000 PLN
Cena za m2
618,75 PLN
Powierzchnia
160 m2
Powierzchnia działki
1 344 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Stan budynku
Do kapitalnego remontu
Typ domu
Wolnostojący
Rynek
Wtórny
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Garaż (liczba miejsc)
3
Numer oferty
14/7681/ODS

Opis nieruchomości

Na sprzedaż powojenny, wolnostojący dom - warsztat (powierzchnia ok. 160 m2, własność z Księgą Wieczystą), posadowiony na działce o powierzchni 1344 m2. Nieruchomość do kapitalnego remontu lub wyburzenia, składa się z byłych pomieszczeń mieszkalno – socjalno – garażowych. Możliwość zagospodarowania na dom, warsztat, magazyn, itp. Wydanie nieruchomości niezwłocznie po podpisaniu aktu notarialnego. Cena do negocjacji. Polecamy uwadze.
Oferujemy Państwu stosowną, BEZPŁATNĄ pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Współpracujemy z 22 bankami, a ofertę dobieramy indywidualnie biorąc pod uwagę kryteria wskazane przez klienta oraz jego kondycję finansową. Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów KC i może ulec zmianie.

Parametry dodatkowe

  • Materiał: Cegła
  • Poddasze użytkowe: Tak
  • Ogrodzenie: Siatka
  • Prąd: Tak

Kontakt

Sławomir Przędziński

Sławomir Przędziński

Właściciel

Telefon:
+48 504 270 441
E-mail:
slawekp1970@wp.pl
Numer licencji:
19022

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę 4 You nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest 4 You nieruchomości z siedzibą przy Norwida 12/113, 76-200 Słupsk (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres slawekp1970@wp.pl… czytaj więcej