Słupsk

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
470 000 PLN
Cena za m2
1 780,30 PLN
Powierzchnia
264 m2
Powierzchnia użytkowa
264 m2
Powierzchnia działki
586 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pięter
1
Typ domu
Wolnostojący
Rok budowy
1980
Rynek
Wtórny
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Garaż (liczba miejsc)
1
Usytuowanie garażu
Pod budynkiem
Dostępne od
2020-10-23
Numer oferty
19/7681/ODS

Opis nieruchomości

W związku ze zmianą życiowych planów dotychczasowego właściciela przedstawiamy Państwu do sprzedaży nieruchomości o rzadko spotykanym potencjale biznesowym. Przedmiotem sprzedaży są nieruchomości gruntowe zabudowane, stanowiące działki o łącznej powierzchni 586 m2, położone w Słupsku na osiedlu Ryczewo. Dwie działki są zagospodarowane łącznie i stanowią całość gospodarczo-funkcjonalną. Pierwsza działka zabudowana została wolnostojącym domem jednorodzinnym i częścią budynku magazynowo-usługowego z częścią biurowo-socjalną, działka druga-połowa bliźniaka - zabudowana jest częścią budynku magazynowo-usługowego z częścią biurowo-socjalną
Budynek mieszkalny: dom jednorodzinny w zabudowie wolnostojącej, o dwóch kondygnacjach nadziemnych, podpiwniczony. Powierzchnia zabudowy - 101 m2, powierzchnia całkowita - 202 m2. Garaż w poziomie piwnicy. Rok budowy: lata 80-te XX w. Dom wybudowany tradycyjną metodą, murowane ściany z pustaków i cegieł, ściany zewnętrzne ocieplone, wykończenie ścian tynkiem strukturalnym, dach wielospadowy o konstrukcji drewnianej pokryty blachą. Instalacje: wodociągowa, kanalizacyjna sanitarna, gazowa, elektryczna, oświetleniowa, CO, CW – piec gazowy i kominek na drewno. W pokojach na ścianach gładzie, na podłogach panele. W łazienkach z WC - glazura i terakota.
Połowa bliźniaka - budynek magazynowo - usługowy z częścią biurowo-socjalną, w zabudowie zwartej, o dwóch kondygnacjach. Powierzchnia zabudowy - 163 m2, powierzchnia całkowita - 326 m2. Konstrukcja tradycyjna, murowana, ściany z pustaków i cegieł, ściany zewnętrzne ocieplone, wykończenie ścian tynkiem strukturalnym dach wielospadowy o konstrukcji drewnianej pokryty blachą. Uwaga. Istnieje możliwość zagospodarowania pomieszczeń na biura, magazyny, produkcję, czy na przykład 6, 7 mieszkań jednopokojowych – kawalerek (jedna już istnieje) i czerpania stałego, comiesięcznego dochodu z najmu. Rok budowy budynku – lata 90-te XX w.
Nieruchomości położone są w odległości ok. 0,5 km od drogi wojewódzkiej nr 213 stanowiącej ulicę Kaszubską, wjazd na obwodnicę Słupska znajduje się w odległości 5 km, do centrum jest 2,5 km W obrębie ok. 1 km zlokalizowane są m.in. przystanki komunikacji miejskiej, infrastruktura handlowo-usługowa, przychodnia i szkoła. Polecamy uwadze, cena za całość – 470 000 zł, do negocjacji.

Parametry dodatkowe

 • Dach: Blachodachówka
 • Liczba balkonów: 1
 • : Klasyczny
 • Poddasze użytkowe: Tak
 • Piwnica: Tak
 • Ogród: Tak
 • Kształt działki: Nieregularny
 • Ogrodzenie: Siatka
 • Droga dojazdowa: Kostka brukowa
 • Prąd: Tak
 • : Miejska
 • : Miejska
 • Rodzaj ogrzewania: CO własne

Kontakt

Sławomir Przędziński

Sławomir Przędziński

Właściciel

Telefon:
+48 504 270 441
E-mail:
slawekp1970@wp.pl
Numer licencji:
19022

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę 4 You nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest 4 You nieruchomości z siedzibą przy Norwida 12/113, 76-200 Słupsk (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres slawekp1970@wp.pl… czytaj więcej