Słupsk

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
250 000 PLN
Cena za m2
63,66 PLN
Powierzchnia działki
3 927 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
W drodze
Studnia
Miejska w drodze
Numer oferty
8/7681/OGS

Opis nieruchomości

Na sprzedaż 3 działki budowlane (sprzedaż łączna, o powierzchni 3927 m2) położone przy ul. Portowej w Słupsku. Nieruchomość posiada własne ujęcie wody usytuowane na działce oraz uzbrojenie w prąd. Kanalizacja na granicy działki. Plan zagospodarowania przestrzennego przewiduje zabudowę mieszkaniową i mieszkaniowo-usługową.
Oferujemy Państwu stosowną, BEZPŁATNĄ pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Współpracujemy z 22 bankami, a ofertę dobieramy indywidualnie biorąc pod uwagę kryteria wskazane przez klienta oraz jego kondycję finansową. Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów KC i może ulec zmianie.

Parametry dodatkowe

  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego

Mapa

Kontakt

Sławomir Przędziński

Sławomir Przędziński

Właściciel

Telefon:
+48 504 270 441
E-mail:
slawekp1970@wp.pl
Numer licencji:
19022

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę 4 You nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest 4 You nieruchomości z siedzibą przy Norwida 12/113, 76-200 Słupsk (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres slawekp1970@wp.pl… czytaj więcej