Bierkowo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
45 000 PLN
Cena za m2
45 PLN
Powierzchnia działki
1 000 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Numer oferty
18/7681/OGS

Opis nieruchomości

Na sprzedaż atrakcyjna działka ze stawem, z możliwością zabudowy budynkiem jednorodzinnym, wolnostojącym, położona w podsłupskim Bierkowie. Księga Wieczysta bez zadłużeń, jeden właściciel. Wielkość – do uzgodnienia, według potrzeb i geodezyjnego wydzielenia powierzchni. Media: prąd w okolicy, konieczność wykopania własnego ujęcia wody oraz montażu zbiornika bezodpływowego. Cena 1 m2 stawu – 30 zł, cena 1 m2 gruntu – 45 zł. W okolicy lasy, pola, rozpoczęte budowy domów, cisza i ....... święty spokój. Polecamy uwadze. Cena do negocjacji.
Oferujemy Państwu stosowną, BEZPŁATNĄ pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Współpracujemy z 22 bankami, a ofertę dobieramy indywidualnie biorąc pod uwagę kryteria wskazane przez klienta oraz jego kondycję finansową. Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów KC i może ulec zmianie.

Parametry dodatkowe

  • Widok na: Las, Pola

Kontakt

Sławomir Przędziński

Sławomir Przędziński

Właściciel

Mobile:
+48 504 270 441
Email:
slawekp1970@wp.pl
Numer licencji:
19022

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę 4 You nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest 4 You nieruchomości z siedzibą przy Norwida 12/113, 76-200 Słupsk (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres slawekp1970@wp.pl… czytaj więcej