Kwakowo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
45 000 PLN
Cena za m2
42,53 PLN
Powierzchnia działki
1 058 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Tak
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Miejska
Rodzaj kanalizacji
Brak
Numer oferty
19/7681/OGS

Opis nieruchomości

Działka budowlana o powierzchni 1058 m2, w kształcie prostokąta, położona w miejscowości Kwakowo. W miejscowym planie zagospodarowania działka przeznaczona pod zabudowę domu jednorodzinnego. Dojazd drogą gminną, a następnie wewnętrzną utwardzoną, szutrową. Teren uzbrojony w prąd i wodę (do czasu skanalizowania przewidziano instalację przydomowej oczyszczalni ścieków). W sąsiedztwie nowo wybudowane domy jednorodzinne. Teren płaski, nieogrodzony, porośnięty trawnikiem oraz drzewkami samosiejkami, w pobliżu las. Miejscowość Kwakowo to wieś na trasie Słupsk – Miastko w odległości 10 km od Słupska. We wsi szkoła, kompleks sportowy, sklep spożywczy.
Oferujemy Państwu stosowną, BEZPŁATNĄ pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Współpracujemy z 22 bankami, a ofertę dobieramy indywidualnie biorąc pod uwagę kryteria wskazane przez klienta oraz jego kondycję finansową. Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów KC i może ulec zmianie.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Typ ulicy/drogi: Cicha
  • Widok na: Las, Inne budynki, Pola

Kontakt

Sławomir Przędziński

Sławomir Przędziński

Właściciel

Telefon:
+48 504 270 441
E-mail:
slawekp1970@wp.pl
Numer licencji:
19022

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę 4 You nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest 4 You nieruchomości z siedzibą przy Norwida 12/113, 76-200 Słupsk (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres slawekp1970@wp.pl… czytaj więcej