Poddąbie

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
458 000 PLN
Cena za m2
899,80 PLN
Powierzchnia działki
509 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
W drodze
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Miejska w drodze
Numer oferty
27/7681/OGS

Opis nieruchomości

Bardzo atrakcyjna działka o powierzchni 509 m2, położona w miejscowości Poddąbie, gmina Ustka. Działka budowlana, w miejscowym planie zagospodarowania przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną oraz pod zabudowę budynków rekreacji indywidualnej, Uzupełniająca funkcja - usługowa - pokoje pod wynajem. Nieruchomość w kształcie kwadratu, dojazd - zjazd z promenady słońca na drogą wewnętrzną (własność w udziałach). Uzbrojenie prąd, woda, kanalizacja w drodze, w granicach działki. Odległość do morza około 300 m ścieżką przez las, w sąsiedztwie działki, liczne zabudowania, domy letnie i całoroczne. Poddąbie - osada w północnej Polsce, położona w województwie pomorskim, w powiecie słupskim, w gminie Ustka, na skraju Słowińskiego Parku Narodowego. Atrakcją Poddąbia jest wybrzeże klifowe.
Oferujemy Państwu stosowną, BEZPŁATNĄ pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego lub gotówkowego. Współpracujemy z 22 bankami, a ofertę dobieramy indywidualnie biorąc pod uwagę kryteria wskazane przez klienta oraz jego kondycję finansową. Ubezpieczamy również nieruchomości i ruchomości. Z pytaniami proszę dzwonić do Sławka pod numer telefonu (+48) 504 270 441. Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów KC i może ulec zmianie.

Parametry dodatkowe

  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego

Kontakt

Sławomir Przędziński

Sławomir Przędziński

Właściciel

Telefon:
+48 504 270 441
E-mail:
slawekp1970@wp.pl
Numer licencji:
19022

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę 4 You nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest 4 You nieruchomości z siedzibą przy Norwida 12/113, 76-200 Słupsk (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres slawekp1970@wp.pl… czytaj więcej