Siemianice

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
99 000 PLN
Cena za m2
85,34 PLN
Powierzchnia działki
1 160 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Działka narożna
Tak
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Bezpośrednio na działce
Gaz
W drodze
Ujęcie wody
Brak
Rodzaj kanalizacji
Miejska w drodze
Numer oferty
15/7681/OGS

Opis nieruchomości

Na sprzedaż działka budowlana, o powierzchni 1160 m2, położona w Siemianicach koło Słupska. Media na działce: prąd. Możliwość podłączenia gazu. Działka narożna, płaska, kształt zbliżony do prostokąta (ok. 41X28 m). W cenie projekt budowlany przyłącza wody oraz kanalizacji, które są w drodze.
Oferujemy Państwu stosowną, BEZPŁATNĄ pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Współpracujemy z 22 bankami, a ofertę dobieramy indywidualnie biorąc pod uwagę kryteria wskazane przez klienta oraz jego kondycję finansową. Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów KC i może ulec zmianie.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Widok na: Pola, Inne budynki

Kontakt

Sławomir Przędziński

Sławomir Przędziński

Właściciel

Telefon:
+48 504 270 441
E-mail:
slawekp1970@wp.pl
Numer licencji:
19022

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę 4 You nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest 4 You nieruchomości z siedzibą przy Norwida 12/113, 76-200 Słupsk (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres slawekp1970@wp.pl… czytaj więcej