Słupsk

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 100 PLN
Cena za m2
45,83 PLN
Powierzchnia
24 m2
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Medyczne, Inne, Biurowe, Inne
Numer oferty
3/7681/OLW

Opis nieruchomości

Do wynajęcia lokal posadowiony w budynku na parterze, na osiedlu Niepodległości w Słupsku. Nieruchomość o powierzchni ok. 24 m2, składa się z jednego pomieszczenia, posiada 3 duże okna – witryny, wejście po schodkach. Wysokość pomieszczenia ok. 3 metry. Dostęp do instalacji wodnej. Lokal nadaje się na prowadzenie różnego rodzaju nieuciążliwej działalności gospodarczej, takiej jak np. zakład fryzjerski, kosmetyczny, usługi manicure, strzyżenie psów, kwiaciarnia czy wiele innych. Czynsz dla właściciela – 1100 zł plus VAT., dodatkowo opłata za zużycie prądu na podstawie podlicznika. Nieruchomość do własnej aranżacji uzależnionej od prowadzonej działalności gospodarczej. Kwota pieniężna przeznaczona przez najemcę na adaptację pomieszczenia zostanie odjęta od czynszu dla właściciela. Polecamy uwadze.

Kontakt

Sławomir Przędziński

Sławomir Przędziński

Właściciel

Telefon:
+48 504 270 441
E-mail:
slawekp1970@wp.pl
Numer licencji:
19022

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę 4 You nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest 4 You nieruchomości z siedzibą przy Norwida 12/113, 76-200 Słupsk (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres slawekp1970@wp.pl… czytaj więcej